Waffle veya Kumpir Dolabı

Elit Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Fiyatları

Elit Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Fiyatları

2002’den beri kaliteli hizmet veren firmamızın Elit endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları mutfağınızın ihtiyacına ve büyüklüğüne göre uygun seçenekler sunmaktadır. Restoran, lokanta, büfe ve kafelerin yanında ofis ve hastanelerde de ihtiyacınıza uygun ürünler üreten firmamız değişik modellerde farklı hacme ve özelliklere sahip mutfak malzemelerine sahip olarak hizmetinizdedir. Bunun yanında sadece yiyecek servisi üzerine kurulu hizmetler değil yiyecek işletme ve satımı için üretilen araçlarımız da mevcuttur. Bir kasap dükkanında kullanım için gerekli kıyma makinası ve terazileri de sitemizde bulabilirsiniz.

Size uygun seçenekler sunan Elit endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları çeşitli yemek hazırlama tezgahlarına ihtiyacınız varsa göz atabileceğiniz ürünler arasındadır. Pizza ve salata tezgahları bu gıdaları hazırlarken kolaylık sunmaktadır. Deepfreeze dolapları tezgah ile buluşturan tezgahlı dolaplar ise mutfağınızda daha az yer kaplayarak pratiklik sağlamaktadır. 2 ve 3 kapılı olan bu çeşitlerin fiyatları ise 3600 ve 3800 TL olarak değişmektedir. Çoklu çorba servislerinde ise büyük bir çorba kazanı mutfağınızda ihtiyacınız olan ürünlerdendir. 9lt’den 13lt’ye kadar seçenek sunan bu ürünlerin fiyatı da buna göre değişiklik göstermektedir.

Kafe ve kahvelerde bolca servis edilen çay üretimi ihtiyacınız için ise bir çay semaveri ya da çay kazanı düşünebilirsiniz. Çay kazanları oldukça yer kaplayıp çay semaverlerine göre daha büyük kapasite sağlarken çay semaverleri pratik ve herkesin kolayca kullabildiği yapıdadır. Bu kazanlar 33 lt’ye kadar çıkabilmekte ve gazlı veya elektrikli modelleri bulunmaktadır. Gıdalarınızı depolamak ve saklamak içinse elektrikli tezgahlar veya gastronom küvetlerini kullanabilirsiniz. Çeşitli büyüklük ve kapasiteye sahip bu ürünleri ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Mutfağınızda pratik eşyalara ihtiyacınız varsa da gıda öğütücüleri, mikserler, patates soyma makineleri ve sebze doğrama makinelerinden faydalanabilirsiniz. Bütçenize göre küçük veya büyük kapasiteli fritözler, tost ve waffle makineleri de çeşitli aralıklarda Elit Endüstriyel Mutfak malzemeleri fiyatlarına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir