Plus Konveksiyonlu Patisserie Fırını - Gazlı

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemeleri kafeterya, fast food zincirleri, pastane, yemekhane, hastane ve oteller gibi büyük veya küçük işletmelerde mutfağın yapısı gereğince ihtiyaç olan ürünleri kapsar. Gün içinde birçok insana hizmet ettiği için pratik olması ve çok ürün elde etmeyi sağlaması öncelikli özellikleri arasındadır. Kendi evimizde böyle eşyalara ihtiyacımız olmayabilir ama bir waffle dükkanında waffle makinesi olmazsa olmazdır. Veya kafeteryalarda çay ve kahve makineleri, soğuk içecek makineleri olmalıdır ki müşteriler aradığını hızlıca elde edebilsin.

Paslanmaz çelik ve alüminyumdan üretilen bu ürünler dayanıklı ve kullanışlıdır. Büyük bir çay makinesinde kolayca suyu kaynatabilir ve 250 servis veren bir makineyi gün içinde uzun bir süre kullanabilirsiniz.Yiyecekler üretilip başka bir yere taşınacaksa da çeşitli ebatlarda tabanlı veya tabansız yemek taşıma kapları işinize yarayacak endüstriyel mutfak malzemelerindendir.
Eğer bir pastane, kebapçı veya börekçi işetmesine sahipseniz de ürünlerinizi sergileyceek, şık gözüken ve onları sıcak veya soğuk tutmayı sağlayan kebap/börek dolapları ve tezgahları düşünebilirsiniz. Ayrıca yemek servisleri için 6+2, 10+2 gibi ebatlara sahip tezgahları yemeklerinizi şık bir şekilde sunmak için tercih edebilirsiniz. Bu tezgahlar isteğe bağlı olarak mobilye veya komple paslanmaz olarak yapılabilir.

Tabak ve bardak yıkama makineleri ise büyük bir işletmede ortaya çıkacak çok miktarda bulaşıkları hızlı şekilde temizlemek için bulundurmak isteyeceğiniz pratik araçlardan. Sebze doğrama ve patates soyma makineleri gıdalarınızı pratik bir şekilde hazırlama avantajı sunacaktır. Pudra şeker öğütücü ve soğan doğrama makineleri de yine kolaylık sağlayan ürünler arasındadır. Öğütücüleri ise, kuru bakliyat, fıstık/fındık, kahve, pudra şekeri, biber, baharat ve ekmek öğütmek için kullanabilirsiniz. Saydıklarımız gibi çeşitli kolaylıklar sağlayan, çoklu gıda üretimi ve servisinde çok önemli bir yeri olan endüstriyel mutfak malzemeleri çeşitli fayda ve avantajlar sağlamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir