pasta börek fırını tek kapılı

Pasta-Börek Pişirme Fırınları

Pasta-Börek Pişirme Fırınları

Genel olarak pastane ve börekçilerde kullanılan pasta-börek pişirme fırınları bazı az çalışanlı işletmelerde tepsi yemeklerini pişirmek içinde kullanılır. Çok kullanışlı ve tercih edilen bir üründür. Pastanelerden alınan pasta ve börek gibi yiyeceklerin tadı evde yaptıklarımıza pek benzemez. Sanki pastanelerden aldığımız pasta ve börekler hep daha lezzetli ve taze gelir. Bunun sebebinde içerisine konulan maddelerin yanı sıra pişirildiği ekipman büyük rol oynar. Vazgeçemediğimiz pastane poğaçalarımızın pişiriminde genel olarak endüstriyel pasta-börek pişirme fırınları yer alır.

İşletmelerde en çok masraftan tasarrufla en iyi hizmet vermek isteyen işyeri sahipleri vardır. Böyle durumlarda daha az enerji harcayarak gerek insan gücünden gerekse makine gücünden tasarruf sağlayacak ürünler tercih etmeliyiz. Pasta-börek pirme fırınları aynı anda bir çok ürünü pişirir ve sıcaklığı eşit bir şekilde dağıttığı için tüm yiyecekler aynı lezzette pişer. Ayarlanabilen kontrol ünitesi sayesinde istenilen sıcaklıkta çalıştırılabilir ve çalışma esnasında fırın içinde biriken duman otomatik olarak egzoz edilir. Elektrikli ve gazlı olmak üzere çeşitleri vardır. Kullanım açısından çok kolay kullanılır ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Bazı modellerde teknolojinin tüm imkanları kullanılmış olup hafızasına program kaydetme özelliğine sahiptir. Pasta-börek pişirme fırınları sıradan bir fırın değildir. Çalışanları yormadan tüm imkanlarıyla hızlı ve lezzetli ürünler ortaya çıkarmak için üretilmiş bir teknoloji harikasıdır. Bir kez alınıp uzun süre kullanım için uygundur.

Diğer tüm çeşitlerde bulunan ortak  özellikler şöyledir:

  • Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir,
  • Manuel veya otomatik nemlendirme özelliği vardır,
  • Çift yöne dönebilen fan ile eşit ısı dağılımı sağlar,
  •  Ayarlanabilir pişirme süresi ve dijital göstergesi vardır,
  •  Sensörlü kapı sistemine sahiptir, (bazıları)
  • Temizlik kolaylığı sunan fırın kabin tasarımına sahiptir,
  • Kolay temizlenebilir cam yapısı,
  •  Termostatik sıcaklık kontrol ayarı vardır,

Bunun dışında pek çok özellikli olan çeşitleri de mevcuttur. İstenilen tüm özellikleri taşıyan, kaliteden ve verimlilikten ödün vermeyen, aldığınız zaman sizi hiç uğraştırmadan memnun bırakacak, tasarruf sağlayacak bir pasta-börek pişirme fırını istiyorsanız daha fazla bilgi almak için ve bir tık ile temin edebilmek için sitemize bir göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir