Limonata Şerbet Makinesi 20 Lt

Şerbet Ve Ayran Makineleri

Şerbet Ve Ayran Makineleri

Şerbet(limonata) ve ayran sıcak yaz aylarının vazgeçilmez içeceklerinden ikisidir. Sıcak havadan bunaldığınızda ve serinlemek istediğimizde soğuk olarak tercih ettiğimiz içeceklerdir. Bu içeceklerin tadı ve soğuk kalması açısından muhafaza edildiği yer büyük önem taşır. Bu sebepten işletmelerde genel tercih gören ürünlerin başında şerbet ve ayran makineleri gelmektedir. Yaz aylarında soğuk meyve suyu servisi yapmak ve ayran soğutucu sayesinde özel musluklu şerbet ve ayran makinelerinden yararlanarak ek bir müşteri hizmeti gerçekleştirmek isteyen iş yerlerinin ve büfelerin en çok rağbet ettikleri ürünlerden biride şerbetlik ve ayran makineleridir. Şerbet ve ayran makinesinin birlikte olduğu modellerde, hem ayran soğutucu makinesi ve hem de şerbet soğutucu makinesi görevlerini birlikte kullanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır.

Bu ürünler genelde iki saklama yeri olan birinde şerbet diğerinde ayran sunulan ve her ikisininde ayrı muslukları olan makinelerdir. Musluklar otomatik bir sistemle itildiği veya kaldırıldığı zaman içecek akışını gerçekleştirirler.

Genel olarak bulunması gereken özellikler şöyledir;

  • Elektromanyetik pompa ve sessiz rediktör motoru içermelidir.
  • Paslanmaz çelikten oluşmalıdır.
  • Sessiz, dayanıklı, güçlü kompresör kullanılmalıdır.
  • Dizaynı sayesinde kolay bakım ve temizlik sağlamalıdır.
  • CE belgeli olanları tercih sebebidir.
  • İçerisindeki içeceği istenilen soğuklukta muhafaza etmelidir.

Şerbet ve ayran makineleri genelde müşterilerin kendi istediği zaman kullanmaları için uygundur. Hızlı ve rahat kullanımıyla hizmeti gerçekleştiren çalışanlarında memnuniyetini sağlamaktadır. Otellerde, pastanelerde, kafelerde, restoranlarda, okul ve hastane kantinlerinde genel olarak içecek sunumunda kullanılan ve hızlı bir hizmet sağlayan ürünlerdir. Tabi ki sadece ayran yada şerbet için kullanılmaz içerisine çeşitli aromalar katılan su, meyve suyu, limonata gibi içeceklerinde sunumu ve saklanması için tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler kullanım rahatlığı açısından müşterinin daha rahat ulaşabileceği yerlerde ve yükseklikte konumlandırılmalıdırlar.

Genelde iki ancak tek ve üç hazneli olanları da vardır. İşletmenin büyüklüğüne göre istenilen çeşitleri seçerek temin edilebilirsiniz. Eğer ki sizde işletmenizde müşteri memnuniyeti sağlamak istiyorsanız aynı tat da uzun süre içecek muhafaza etmek için şerbet ve ayran makinelerini bir tık ile sitemizden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir